Poland

O HS BRANDS

Jesteśmy międzynarodową agencją badawczą, która dostarcza efektywne rozwiązania z zakresu badań marketingowych (ilościowych i jakościowych). Pomagamy w analizach rynkowych, badaniu potrzeb i satysfakcji klientów oraz w wyznaczaniu i implementowaniu standardów związanych z ochroną i rozwojem marki (brand protection).

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu lokalnych i międzynarodowych projektów badawczych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać usługi, które w bezpośredni sposób przekładają się na wyniki finansowe oraz kondycję marek naszych klientów.

Nasze przewagi konkurencyjne oparte są na dwóch silnych filarach: technologia i zespół.

To właśnie dzięki zespołowi profesjonalistów na całym świecie, jesteśmy w stanie zapewnić unikalny i globalny zasięg. Możemy realizować programy i projekty o dowolnej skali: w małych miasteczkach w Polsce lub w największych aglomeracjach sześciu kontynentów.

Oferujemy rozwiązania oparte na danych. Dzięki programowi Aegis, surowe dane z badań i analiz przekształcają się automatycznie w ustandaryzowane zestawy informacji. Otrzymujesz więc od nas rekomendacje  gotowe do wdrożenia.

Zapraszamy do współpracy!


USŁUGI

 

Badanie Standardów Marki Icon

BRAND STANDARD AUDITS

BADANIE STANDARDÓW MARKI

 

Zweryfikuj wizerunek Twojej marki.

Wizerunek marki to coś więcej niż tylko logo. Jest to złożona suma działań operacyjnych, merchandisingowych i zachowań pracowników. Wszystkie te elementy składają się na standardy marki i mają kluczowe znaczenie dla postrzegania Twojej firmy przez Twoich klientów.

Jako zespół badawczy HS Brands jesteśmy ekspertami, którzy pomagają utrzymać jakościowe standardy marki za pośrednictwem zaawansowanych usług weryfikacyjnych takich jak:

 • Audyty, które chronią Twój wizerunek, dostarczając informacji potrzebnych do dokładnego pomiaru kondycji Twojej marki
 • Brand standards shops, które sprawdzają postrzeganie Twojej marki między innymi poprzez badanie customer experience, planogramy, relacje cenowe, ekspozycje
 • Dostęp do unikalnego oprogramowania Aegis, które strukturyzuje dane oraz zapewnia dokładny i praktyczny podgląd najważniejszych informacji

 

New Business, Franchise, or Licensee Location Brand Standards

Standardy dla nowego biznesu, franczyzy lub licencjonobiorcy/licencji

Pomagamy upewnić się, że wybrane lokalizacje odpowiadają wizerunkowi i standardom Twojej marki, bez zbędnego obciążania Twoich zasobów i niepotrzebnych wydatków. Rewidujemy nowe lokalizacje sprawdzając oznakowanie, planogramy i lokowanie produktu.

 

Price Check Shops

Weryfikacja cen

Pomagamy w weryfikacji cen i ich relacji do konkurencji w punktach sprzedaży, aby zapewnić zgodność z globalnymi wytycznymi i zapobiegać problemom z kontrolą zapasów.

 

Product Display Standards

Standardy ekspozycji produktów

Pomagamy sprawdzać, czy produkt ma zapewnioną poprawną obsługę i ekspozycję w punktach sprzedaży.

 

Integrity Shops

Integralność

Pomagamy identyfikować i rozwiązywać problemy związane z nieuczciwością w sklepach. Kontrolujemy proste czynności, takie jak: zakupy, bar-spotting, zakupy i zwroty. Zapewniamy również weryfikację bardziej zaawansowanych procesów, takich jak kontrole kredytowe, czy też procedury związane z zatrudnieniem i dostawą.

 

Operational Audits

Audyty operacyjne

Przeprowadzamy audyty operacyjne, dzięki którym sprawdzisz czy wprowadzone  zasady i procedury są stosowane w rzeczywistości . Pozwala to na weryfikację przestrzegania zasad obsługi klienta, obsługi gotówkowej, bezpieczeństwa, kontroli zapasów i innych niezbędnych procesów i procedur.

 

Customer Experience Shops

Standardy obsługi klienta

Wiemy, że obsługa klienta ma kluczowe znaczenie dla postrzegania marki. Jesteśmy liderem w dziedzinie badań mystery shopping i analiz dotyczących zadowolenia klientów. Od sprzedaży w punktach detalicznych  i obsługi w restauracjach  po kasyna, miejsca rozrywki i hotele – możemy ocenić wszystkie aspekty satysfakcji klienta. Nasze analizy i badania standardów obsługi klienta pomagają zestawić wizję ze stanem faktycznym. Są nieocenionym wsparciem we wdrażaniu zmian.
Tajemniczy Klient Icon

MYSTERY SHOPPER

TAJEMNICZY KLIENT

 

Pomagamy zdiagnozować oczekiwania dotyczące jakości obsługi klienta, identyfikując i korygując słabe strony poprzez badanie tajemniczy klient.

W dzisiejszym konkurencyjnym krajobrazie sukces Twojej firmy rośnie i zależy od jakości doświadczeń klientów. Wraz z rozwojem znaczenia mediów społecznościowych nie możesz pozwolić sobie na pozostawienie reputacji swojej marki przypadkowi.

Większość firm dokładnie wie, jak wygląda doskonała obsługa klienta. Często jednak istnieje rozdźwięk między teorią, a praktyką. Nasze badanie Mystery Shopping mierzy te różnice, testując praktyki w kilku rzeczywistych sytuacjach:

 • Retail Mystery Shops potwierdzają interakcje personelu, życzliwość, pomoc, wiedzę i procesy zakupowe
 • Restaurant and Bar Shops mierzą obsługę klienta, czas oczekiwania, prezentację jedzenia i przygotowanie
 • Phone and Online Shops zapewniają wgląd w doświadczenia e-commerce Twoich klientów

Co ważne, badanie Mystery Shopping pomaga identyfikować i korygować słabe punkty obsługi klienta, zanim wpłyną one na doświadczenia zakupowe klientów.

 

Mystery Shopping Services

Świadczymy usługę Mystery Shopping, która obejmuje interakcje pracowników, a także potencjalne nieuczciwe praktyki lub naruszenia zasad. W tym również usługę z rejestracją wideo, dzięki czemu otrzymujesz wizualizowany dowód i  raport po badaniu. Zrozumienie problemów, niedociągnięć oraz rozjazdów między oczekiwaniami , a rzeczywistością ma kluczowe znaczenie dla poprawy obsługi klienta.

Zapewniamy podejście oparte na wynikach, bazujące na analizach wysokiej jakości i skuteczności. Potwierdzają one kluczowe kwestie, takie jak:

 • branding i oznakowanie,
 • czystość i bezpieczeństwo oraz
 • ekspozycja i prezentacja.

Nasze oprogramowania HS Brands Aegis zamienia dane dotyczące zakupów w inteligentne informacje. Nasz program dostarcza między innymi:

 • Dostosowany pulpit z hierarchiami dostępu użytkownika
 • Alerty e-mail dla sytuacji krytycznych
 • Istotne Insighty
 • Zautomatyzowane plany działania

 

Market Research Icon

MARKET RESEARCH

BADANIA RYNKU

 

Pomagamy firmom w zbieraniu, analizowaniu i raportowaniu procesów i praktyk dotyczących wizerunku ich marek.

Jesteśmy liderem w zakresie przeprowadzania badań rynkowych i ocen w czasie rzeczywistym.

Dzięki HS Brands Market Research możesz:

 • Wykonać badania dowolnej wielkości, w dowolnym miejscu na świecie
 • Przetestować i ocenić kluczowe funkcje Twojej marki
 • Ocenić i przeanalizować dane przy użyciu unikalnego oprogramowania HS Brands Aegis
 • Obniżyć koszty badań i zwiększyć efektywność poprzez wdrożenie wniosków z naszych badań i analiz, co przełoży się na zwiększenie rentowności firmy

 

Zapobieganie Stratom Icon

LOSS PREVENTION

ZAPOBIEGANIE STRATOM

 

Nasza usługa Loss Prevention Services to skuteczne rozwiązanie dla sprzedawców detalicznych, restauracji i firm franchisingowych, które chcą identyfikować straty i ich źródło. Nasz lokalny i globalny zespół ekspertów oferuje wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy w tym zakresie.
Zabezpieczenie Franczyzy Icon

FRANCHISE & ROYALTY ASSURANCE

ZABEZPIECZENIE FRANCZYZY

 

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w zakresie zabezpieczeń franczyzowych, jako HS Brands oferujemy rozwiązania, które polegają na obiektywnej weryfikacji i rzetelnym pomiarze standardów w działalności franczyzowej.
Kasyna, Miejsca Rozrywki i Hotelarstwo Icon

GAMING, HOSPITALITY, & ENTERTAINMENT

KASYNA, MIEJSCA ROZRYWKI I HOTELARSTWO

 

Jesteśmy światowym liderem w analizie doświadczenia gości w obiektach takich jak kasyna, miejsca rozrywki i hotelarstwo. Nasze usługi mierzą rzeczywiste interakcje w taki sam sposób, w jaki doświadczają ich goście.

Kontakt

Bagatela 12,
00-585 Warszawa,
Damian.Ferrari@hsbrands.com

Badanie Tajemniczy Klient

Jeżeli chcesz mieć pewność że jakość obsługi klienta Twojej marki to nie mit, a rzeczywistość spełnia wszystkie wytyczne i procedury jakości przyjęte w Twojej firmie. Nie zwlekaj i sprawdź to z nami już dziś!

Zapytaj o ofertę